top of page

Wereldklasse in Mettekoven: Hoog bezoek uit Bourgogne en Zuid-Afrika

De komende weken wordt het rustige, charmante Mettekoven het bruisende middelpunt van de internationale wijnwereld.

Den Elf
Den Elf

Mondevino ontvangt niemand minder dan Pascal Marchand, gerenommeerd wijnmaker uit de Bourgogne, én ook nog eens Johan en Sofie Appels Kruger van Kruger Family Wines uit Zuid-Afrika.

Twee grootheden uit totaal verschillende wijnregio’s – met één gemeenschappelijk doel: hun uitzonderlijke wijnen persoonlijk aan jullie voorstellen.



Een unieke ontmoeting met de makers zelf

Bij Mondevino draait alles om kwaliteit, persoonlijk contact en authenticiteit. Wat is er dan mooier dan rechtstreeks in gesprek te kunnen gaan met de mensen achter de fles? Proef, luister, ontdek en stel je vragen aan de vakmensen die hun ziel leggen in elk druiventrosje.

Pascal Marchand brengt het hart van de Bourgogne mee naar Haspengouw. Dit op dinsdag 24 juni 2025.

Met zijn diepgewortelde passie voor terroir en verfijnde stijl is hij een meester in het maken van wijnen met elegantie en karakter.

Schrijf je hier in voor dit bijzonder Mondevino Moment.

Let op de plaatsen zijn beperkt. Dus best niet te lang twijfelen.


Zuid-Afrika’s trots, de Kruger Family, brengt dan weer zonovergoten intensiteit en een familiaal verhaal mee dat perfect aansluit bij onze visie: wijn maken met liefde, voor mensen die écht willen proeven.

Johan en de immer symphatieke Sofie graag zelf ontmoeten en vragen stellen dat kan op zaterdag 5 juli tussen 14.00 en 18.00 uur. Ze laten met passie en plezier graag hun wijnen proeven.

Alle info over dit Mondevino Moment kan u via deze link vinden.


Mondevino brengt graag een stukje van de wijnwereld naar Haspengouw

We zijn trots dat we deze topdomeinen mogen verwelkomen in onze wijnhandel. Niet enkel om hun wijnen te laten proeven, maar ook om te tonen waar Mondevino voor staat: wij brengen de mooiste terroirs ter wereld naar Haspengouw.  Hier, in het hart van Limburg, maken we wijn tastbaar, persoonlijk en onvergetelijk.


Hou onze kanalen in de gaten voor meer info over deze unieke events. Dit wil je niet missen.

Proef. Beleef. Ontmoet. Bij Mondevino.


De voorbije weken waren zeer leerrijk en hebben we uitzonderlijke wijnpersoonlijkheden mogen ontmoeten op trips in Duitsland en Zuid-Afrika. Dit zorgt ervoor dat we de vinger aan de pols houden. En dat we u kunnen laten meegenieten van de nieuwe verhalen, trends en veranderingen in de wijnwereld.



Dus noteer deze data zeker in de agenda en maak dat je deze unieke momenten mee met ons komt BELEVEN.


We laten jullie ook alvast weten dat er in de maand juli een actie zal zijn die meer dan de moeite waard is maar daarover snel meer.

Ondertussen gaat het hier de komende dagen lekker zomers aanvoelen en daarbij kan een passend drankje. Onze zomerhit gaat vast en zeker de Tinto Verano worden. Liever iets met meer Spirit? Dan is er de klassieker Mondevino Gin40... Allemaal online en in onze shop te krijgen. Cheers. Schol. Gezondheid. Santé.


Vinezue Groeten


Agna en Kris

 
 
 

Commentaires


Post: Blog2_Post

©2021 by Mondevino.

BV Lelieberg • Mettekovenstraat 11 - 3870 Heers (Belgium) • +32 (0) 477 50 82 68 • info@mondevino.be  

BTW BE 0465.190.818 •  KBC 7350 0954 1552  •  IBAN BE 64 7350 0954 1552  •  BIC CODE KREDBEBB

bottom of page